Meie lood

PÄRIMUSPROGRAMMID LASTELE JA NOORTELE 2022 27. jaanuar terje

Projekt „MINU RAHVAMÄNGUD, LAULUD, KOMBED II“ - 20.01.2022 - 30.06.2022

Kohtumised LAPSED JA PÄRIMUSED:)

Eesti Rahvapärimuse Koolil on hea meel teatada, et tänu regionaalse kultuuritegevuse toetusele saame laste pärimusprogrammidega külla tulla järgmistesse maakondadesse: Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Harjumaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Põlvamaa.

Vastlaprogrammidega on käidud Valgas, pärimusmängudega Kohtla-Järvel, peagi on ees ootamas seiklused Pajusis, Illukal, Toilas, Padisel, Laitses ja paljudes teistes kohtades.

2022 I poolaasta pärimusprogrammid lastele ja noortele

MÄRTS
„VASTEL VALGE POISIKENE“

MÄRTS-APRILL

APRILL
„PÄIKESEMÄNG“
„AIT, AIT, AIT, URVA SULLÕ, MUNA MULLÕ“ (seminar)
"HÕISSA KARAKÕMM!"

MAI-JUUNI
"JAANIMÄNG"

Pärimusprogrammid saavad võimalikuks tänu Regionaalse kultuuritegevuse toetusele!

Programmid, kohtumised, tegemised: GALERII TOIMUNUST 2021

2022 I poolaasta pärimusprogrammid lastele ja noortele

MÄRTS
„VASTEL VALGE POISIKENE“