PÄRIMUSKURSUSED

LAULUMÄNGUD I

Üks ilus mõis oli Eestimaal, Eestimaal, Eestimaal...

Kursuse maht: 8h

Tähelepanu!
2019ndal aastal toimuvad järgmised Eesti Rahvapärimuse Kooli laulumängude kursused:

LAULUMÄNGUD I - 29.03.2019.
Kursus on toimunud.

LAULUMÄNGUD II - 03.05. 2019.

LAULUMÄNGUD III - 04.10.2019
Registreerimine käimas.

Toimumiskoht: Rahvakultuuri Keskus, Tallinn
Toimumise kellaaeg: 10-17
Kohtade piirarv: 21

Eesti Rahvapärimuse Kooli rõõmus kursus pärimuslikest laulumängudest

Kursuse märksõnad: loominguline, fantaasiarikas, omanäoline, julge, laululis-tantsuline.
"Meie pärimuslikud laulumängud on omaette etendused muusika, liikumise, tantsude, lugude jutustamisega. Igas laulumängus on osalejaid ühendav vägi, lisaks hulgaliselt võimalusi improviseerimiseks, katsetamiseks, loominguliste võimete arendamiseks. Igal lapsel ja suurel võiks olla oma laulumäng."

Sihtgrupp: kõik, kes soovivad rõõmsat kogemust, teadmisi eesti rahvatraditsioonist.
Osalemine ei eelda eelteadmisi muusikast või folkloorist, kursus sobib igaühele.

Eesmärk: etniliste laulumängude avastamine, õpitava nautimine ja edasiõpetamine.
Sisu: folkloorsed draamaelementidega laulumängud (vastasmängud, kasvava-kahaneva sõõriga ringmängulaulud, tantsulise liikumisega paarimängud, vahelaulud, vahetantsud).

NB! Kaasa palume võtta fotoaparaat või diktofon esitussituatsioonide jäädvustamiseks.
Õppepäevalt saab kaasa läbitud laulumängudega materjalid.

Osalejate arv: 18-26 inimest.
Kursuse hind: 28 eurot osaleja kohta.
Küllakutsumisel hind vastavalt hinnapakkumisele ja kokkuleppele.

Registreerimine ja lisainfo: terje.parimuskool@gmail.com või tel 56 492 650.
Registreerimiseks palume võimalusel esitada järgmised andmed:
1) osaleja nimi, e-post, telefon, töökoht, amet;
2) arve maksja rekvisiidid: aadress, kontaktisik, telefon.

Õppekava_LAULUMÄNGUD

© Eesti Rahvapärimuse Kool 2019

Tähelepanu!

LAULUMÄNGUD I - 29.03.2019.
Kursus on toimunud.

LAULUMÄNGUD II - 03.05. 2019.

LAULUMÄNGUD III - 04.10.2019
Registreerimine käimas.

Toimumiskoht: Rahvakultuuri Keskus, Tallinn
Toimumise kellaaeg: 10-17
Kohtade piirarv: 21

Eesti Rahvapärimuse Kooli rõõmus kursus pärimuslikest laulumängudest

Õppepäevalt saab kaasa läbitud laulumängudega materjalid.

Osalejate arv: 18-26 inimest.
Kursuse hind: 28 eurot osaleja kohta.
Küllakutsumisel hind vastavalt hinnapakkumisele ja kokkuleppele.

Registreerimine ja lisainfo: terje.parimuskool [at] gmail.com või tel 56 492 650.
Registreerimiseks palume võimalusel esitada järgmised andmed:
1) osaleja nimi, e-post, telefon, töökoht, amet;
2) arve maksja rekvisiidid: aadress, kontaktisik, telefon.

Õppekava_LAULUMÄNGUD

© Eesti Rahvapärimuse Kool 2019